Zvířátka a kouzleník

V pondělí 25. března čekalo na děti ve školce velké překvapení – přijel kouzelník a přivezl s sebou několik krásných ptáčků. Nejprve se děti dozvěděly, kde ptáci žijí a čím se živí. A potom už jsme si mohli prohlédnout ptáky „na živo“. Jako prvního jsme viděli malinkatého sýčka, další na řadu přišla sova puštík. Ta už byla trochu větší. A který ptáček byl další? Hýl – ptáček zpěváček. Ale to nebylo všechno! Nastal čas kouzlení – kolečka záhadně přibývala dětem v rukách, kostička se přemisťovala z místa na místo, pružný provaz najednou ztvrdl a byl jako bič. A co bylo dál? Další ptáčkem byl papoušek, kterého si děti mohly vzít na rameno. Obrovský orel skalní byl poslední dravec, kterého jsme si mohli prohlédnout. Ten byl ale veliký!