Interaktivní pracovní učebnice ,,Zápis je tu“

Interaktivní pracovní učebnice ,,Zápis je tu“

Vážení rodiče,

v souvislosti s uzavřením mateřských škol a povinnou distanční výukou předškoláků jsme obdrželi z nakladatelství NOVÁ ŠKOLA, s.r.o. interaktivní pracovní učebnici ,,Zápis je tu“, kterou můžete do 30.4.2021 bezplatně využívat. Veškeré informace a odkazy z nakladatelství naleznete níže.

Vzhledem k aktuální situaci nabízíme možnost bezplatného přístupu k interaktivní pracovní učebnici Zápis je tu až do 30. 4. 2021 – spustíte ji snadno zde. Publikace obsahuje základ, který by měl znát každý předškolák, a je pomocníkem v přípravě na blížící se zápis do 1. ročníku ZŠ.

S předškoláky se dá jednoduše sdílet odkaz na konkrétní stránky nebo cvičení pomocí funkce sdílení odkazů – videonávod zde.

Velkou výhodou také je, že pedagogové i rodiče mohou z MIUč+ (multimediální interaktivní učebnice) až do 30. 4. 2021 zdarma tisknout dvoustrany i jednotlivá cvičení – videonávod zde.

Tištěnou verzi Zápis je tu máme skladem na našem e-shopu.

Pro plné využívání i dalších MIUč+, které lze spustit na tabletech, počítačích, interaktivních tabulích apod., je možné zaregistrovat se na ucebnice.online.

Aktuální informace o naší řadě pracovních učebnic pro MŠ jsou k dispozici na webu Předškolák.