Lyžařský výcvik 2018

Od pondělí 5. 3. do pátku 9. 3. se přihlášené děti zúčastnily lyžařského výcviku v Jánských Lázních, v lyžařské škole K+K Ski school.  „Tygr, tygr, tygr lyžuje, levou, pravou lyži nazuje a dělá zatáčky a jede doleva a taky doprava a to je zábava… „. Touto písní začínala naše každodenní rozcvička na svahu, kde děti protáhly a zahřály své tělo.

Následovalo rozdělení do skupin podle úrovně dovedností. Sněžní vlci a Sněžní draci se hned první den vydali na sjezdovku, kde si to užívali po všech stránkách. Úplní začátečníci měli název Sněžné kočičky.Tyto děti nejprve trénovaly pluh a ovládání lyží na mírnějším svahu. Základy lyžování zvládly všechny děti a pak už je čekaly závěrečné závody, na které se velmi těšily. A o to více že je přišli podpořit jejich rodiče. A pak už stupně vítězů, diplomy a odměny. A hurá zase za rok!