Třídní výlet Kačenky a Želvičky

V pátek 1. Června se děti z obou tříd vydaly na výlet autobusem do Jánských Lázní na Farmapark Muchomůrka. Již cesta k Farmaparku po Krakonošově stezce byla pro děti zážitkem. Několik zastavení – Krakonošovy stoly, lavice, židle, postel, tajemné dřevěné knihy a Krakonošovi pomocníci. Na Farmaparku si děti užily bezprostředního kontaktu se zvířaty – (ovečky, kozy, slepičky, krůty, holoubky, králíčky, kuřátka, jehňátka, …). Užily si i sportovních aktivit – houpačky, kuličková dráha, na hřišti florbal, různé přírodní prolézačky, někteří se zabydleli v domečku. Při všech těch aktivitách si ještě s lektorkou Luckou z výtvarné dílny Bosorka, vymalovaly podle své fantazie keramické hrnečky – jeden hezčí než druhý! A pak už loučení a cesta krásnou přírodou s výhledy na Černou horu, dolů do Svobody nad Úpou, kde na nás čekal pan řidič s autobusem. Sláva nazdar výletu, nezmokli jsme a jsme tu.